UŽPILDYKITE UŽKLAUSĄ:
PAGAL AUTOMOBILĮ
PAGAL KODĄ
Įvesdami automobilio valstybinį numerį
Pasirinkite automobilį:
 
Nurodykite automobilio duomenis ir spauskite "Pasirinkti". Automobilis atsidurs "Jūsų užklausoje". Toliau nurodykite pasirinktam automobiliui reikiamas dalis.
Pasirinkti
Pasirinkite automobilį:
 
Užklausa pagal valstybinį numerį

Paieška pagal valstybinį numerį veikia duomenų bazėje esantiems numeriams.

Užklausa pagal markę ir modelį
Nurodykite automobilio duomenis ir spauskite "Pasirinkti". Automobilis atsidurs "Jūsų užklausoje". Toliau nurodykite pasirinktam automobiliui reikiamas dalis.
Pasirinkti
Pridėti detalę (-es):

Pirma, Įveskite detalės kodą
Į užklausą

Kaip pirkti?


 

Naujiena! Akcijų katalogas. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 750 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk ir sutaupyk.“


Automobilių dalys internetu
perkamos patogiau ir naudingiau. Pirma, nurodykite automobilio duomenis (automobilio valstybinį numerį arba markę ir modelį). Automobilio dalys pasirenkamos įvedant automobilio detalės pavadinimą arba pasirenkant iš automobilio dalių grupių. Radę reikiamas automobilio dalis spauskite "Į užklausą". Automobilio dalys atsidurs "Jūsų užklausoje". Kai visos automobilių dalys užklausoje, nurodykite kontaktus ir spauskite "Siųsti užklausą. Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis. Automobilio dalys užsakomos internetu,  atsiskaityti galima pavedimu ar grynais.
Automobilių dalys užsakymos automobilių dalių prekybos salonuose. Užsukite į automobilių dalių prekybos salonus Vilniuje Algirdo g. 25 bei Šiauliuose Žemaitės g. 59. Taip pat automobilių dalys pristatomos Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje ir užsienyje (Norvegijoje, Anglijoje, Airijoje, Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje ir į kitas šalis). Automobilių dalys į Norvegiją ir į Švediją pristatomos ypatingai geromis salygomis.

Pasirinkite automobilio markę:

Automobilių dalys

Automobiliai turi savybę gesti, jų dalys – lūžti. Net, jei automobilio dalys yra visiškai sveikos, vis tiek automobiliui reikia eksploatacinių medžiagų: filtrų, kaladėlių, tepalų. Juk nevažinėsime kaip 1900-aisiais neturėdami kuro matuoklių ir nežinodami, kada baigsis benzinas?
Kaip tik todėl kiekvienam vairuojančiam ir turinčiam automobilį asmeniui rekomenduojame turėti patikimus tiekėjus, kurių specializacija būtų automobilių dalys. Mūsų klientams yra siūlomos tik sertifikuotos ir aukščiausios kokybės įvairių automobilių dalys iš viso pasaulio. Šiomis automobilių dalimis prekiaujame ir Lietuvoje, ir užsienyje.
Svarbu paminėti ir tai, jog visos automobilių dalys yra parduodamos internetu. Tad klientams panorėjus užsisakyti automobilio dalį, net nereikia iškelti kojos iš namų. Prireikė filtro,  stabdžių, važiuoklės dalių, tepalų, o galbūt tam tikros vidaus įrangos? Visą automobilių modelių dalių asortimentą rasite žemiau pateiktame sąraše. Naršykite ir raskite tai, ko Jums reikia!