UŽPILDYKITE UŽKLAUSĄ:
PAGAL AUTOMOBILĮ
PAGAL KODĄ

UŽ PREKES GALIMA ATSISKAITYTI:

Bankiniu pavedimu.

Jei turite kurio nors banko elektroninės bankininkystės kortelę, apmokėti už prekes galite neišėję iš namų ar biuro. Tiesiog atsidarę savo elektroninės bankininkystės sistemą pagal gautą užsakymo laišką suveskite reikalingus duomenis.

Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, už prekes galite apmokėti nuėję į artimiausią bet kurio banko skyrių. Tiesiog atsispausdinkite mūsų atsiųstą laišką su užsakymo duomenimis ir paduokite jį banko tarnautojui.

Grynais.

Atsiskaityti grynais galima perkant iki 1000 Eur. Už specialiai užsakomas prekes galima atsiskaityti tik pavedimu arba paliekant avansą prekybos salonuose Vilniuje (Algirdo g. 25) arba Šiauliuose (Žemaitės g. 59). Konkretūs atsiskaitymo būdai nurodomi pasiūlyme. Atsiskaitant grynais kurjeriui taikomas 0.99 Eur papildomas paslaugos mokestis.

Mokėjimo kortele.

Mokėjimo kortele galima atsiskaityti vietoje Vilniuje Algirdo g. 25 ir Šiauliuose Žemaitės g. 59.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB Šiaulių autodota
Atsiskaitomoji Sąskaita: LT707300010002349106
Bankas: Swedbank AB
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį (Nr.)
Įmonės kodas: 152425548

Gavę apmokėjimą informuosime Jus el. laišku ir iškart pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

Raktiniai žodžiai: automobiliu dalys, naujos automobiliu dalys, atsargines dalys, auto dalys, automobilių detalės, autodalys internetu, naujos autodalys, lengvuju automobiliu dalys, autodalys, dalys