Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Kosmetika K2 18100

Grįžti į parduotuvę
-39%

Kosmetika

Gamintojas: K2
Gamintojo kodas: 18100
Grupė: Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita
Pogrupis: Auto aksesuarai ir priedai
Pasiūlymas galioja iki: 2022-08-01

Grąžinimas: 14 d.

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
2.59 EUR 1.99 EUR
1.59 EUR
Į krepšelį

Talpa 200 ml. Priemonė "FOX" ilgam apsaugoja stiklinius ir plastikinius paviršius nuo rasojimo. Apsaugo automobilio stiklą nuo rasojimo; Nepalieka dryžių ant automobilio stiklo ; Efektyvus ne tik žiemą, bet ir per drėgna, lietingą orą ištisus metus.

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
Kiti „Kosmetika K2 18100“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Kosmetika K2 18100

Siūlome įsigykite gamintojo „K2“ tiekiamas aukštos kokybės automobilių dalis – Kosmetika elektroninėje parduotuvėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduodama itin patrauklia kaina (1.59 EUR). Nei vienos transporto priemonės veikimas neįsivaizduojamas be tam tikrų filtrų, tepalų ar skysčių. Pasibaigus bakeliuose tepalams, skysčiams arba užsikimšus filtrams automobilis genda, variklis trūkčioja, sunaudojamo kuro kiekis tampa neoptimalus ir pan. Susidūrus su panašiomis problemomis, transporto priemonės gedimų negalima ignoruoti, priešingu atveju, kenksite kitoms automobilio sistemoms, pavyzdžiui, varikliui, nevažiuosite saugiai arba net rizikuosite sukelti avariją kelyje dėl techniškai netvarkingos savo mašinos. Sugedus arba pasibaigus tepalams, skysčiams, filtrams ar kitoms auto detalėms, rekomenduojame pirkti naują dalį pas mus. Su akcija parduodamos automobilių dalys ir Jums reikalinga prekė – Kosmetika – kainuos pigiau, tad sutaupysite pinigų automobilio remontui. Rinkitės iš plataus autodalių asortimento: kuro filtrai, langų ploviklis, uždegimo žvakės, konsistencinis tepalas, stabdžių skystis ir t.t. Pirkėjams galime pasiūlyti įvairių gamintojų produkcijos: įvairios autodalys nuo pigiausių iki tokių, visame pasaulyje žinomų gamintojų, kaip „Knecht“ ar „Mann-filter“. Kosmetika (18100) internetu arba atvykus į lokalias „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Užsakymus su 14 dienų grąžinimo garantija siunčiame visoje Lietuvoje.