Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė AUTOFREN D8151

Grįžti į parduotuvę
-30%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Šiauliuose iš karto
Turime vietoje

Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė

Gamintojas: AUTOFREN
Gamintojo kodas: D8151
Grupė: Važiuoklės dalys
Pogrupis: Pusašis/"Granatos"

Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 1

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
5.13 EUR
3.6 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje rytoj
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1 d.d

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

Kiti „Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė AUTOFREN D8151“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė AUTOFREN D8151

Iš patikimų gamintojų tiekiamos važiuoklės dalys įvairių tipų automobiliams – elektroninėje autodalių parduotuvėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduodamos itin gera kaina. Patikimoms kelionėms reikalingos tvirtos automobilių dalys, antraip, prasta važiuoklė greitai suges ir ją teks keisti nauja. Įvairūs važiuoklės ar kurios nors jos dalies gedimai atima daug laiko ir pastangų, be to, dažnai kainuoja nemažus pinigus. Tad net jei susidūrėte su panašiomis problemomis ir jums reikalinga ši važiuoklės dalis – Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė – rekomenduojame rinktis autodalis iš plataus mūsų asortimento. Aukštos kokybės, patikima auto detalė Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė gaminama kompanijos „AUTOFREN“, kuri ne vienus metus specializuojasi dalių automobiliams gamyboje. Siekiame, kad automobilių dalys būtų parduodamos pigiau, todėl taikome nuolaidas. Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė irgi parduodama žemesne negu įprastai kaina (3.6 EUR). „Pigiausiosdalys.lt“ pasiūla – tik patikimos, aukštos kokybės, tinkamos sklandžiam darbui sudėtingomis sąlygomis ir važiavimui nelygiais keliais autodalys gera kaina iš žinomų gamintojų, tokių kaip „Meyle HD“. Užsisakykite reikalingą detalę savo automobiliui internetu arba atvykus į lokalias mūsų parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Pusašio šarnyro ("Granatos") apsauga išorinė (D8151) bus atsiųsta į bet kurį Lietuvos miestą ar užsienio valstybę (Anglija, Airija, Norvegija, Vokietija ir kt.) su 14 dienų grąžinimo garantija.