Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Aušinimo skystis AD ANTIFREEZE AD -35C G12 RED 5L

Grįžti į parduotuvę
-26%
Atsiimk Vilniuje iš karto
Turime vietoje

Aušinimo skystis

Gamintojas: AD
Gamintojo kodas: ANTIFREEZE AD -35C G12 RED 5L
Grupė: Variklio dalys
Pogrupis: Aušinimo sistema
Pasiūlymas galioja iki: 2017-10-01

Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 6

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
9.5 EUR 7.8 EUR
6.99 EUR
Į krepšelį
Atsiimk Šiauliuose
rytoj
Pristatymas per kurjerį
1 d.d

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

G12

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 Eur. Akcija NEMOKAMAI visiems užsakymas iki 2017.09.10
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI
Kiti „Aušinimo skystis AD ANTIFREEZE AD -35C G12 RED 5L“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Aušinimo skystis AD ANTIFREEZE AD -35C G12 RED 5L

Kviečiame rinktis ir užsisakyti reikalingas automobilio variklio dalis konkurencinga kaina. Viena svarbiausių variklio sistemos detalių – Aušinimo skystis – tiekiama tiesiai iš gamintojo „AD“. Jei variklis nedirba ritmingai, kurioje nors sistemos dalyje kas nors stringa, automobilis neužsiveda ir pan., transporto priemonė važiuoja blogai arba išvis nepajuda iš vietos. Tam, kad automobilis važiuotų normaliai ir kelyje jaustumėtės saugiai, reikalinga tam tikra variklio detalė. Siūlome rinktis aukštos kokybės automobilių dalis iš ypač plataus asortimento. Jums reikalingos variklio dalys atitinka visus techninius reikalavimus ir garantuoja, kad automobilio variklio sistemoje neatsiras gedimas, variklis ir jo dalys veiks sklandžiai, o Jūs į norimą vietą nuvyksite saugiai ir greitai. Apie problemą variklio sistemoje dažniausiai praneša keisti variklio garsai, trūkčiojimas važiuojant, automobilio neužsivedimas arba užgesimas vos pradėjus važiuoti. Pastebėjus kurį nors iš šių požymių, nedelsdami atlikite automobilio diagnostiką, o reikalingos variklio detalės ieškokite elektroninėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuvėje. Prekių kataloge pateikiama Aušinimo skystis (ANTIFREEZE AD -35C G12 RED 5L) bei kitos automobilių dalys varikliams. Rinkitės ne tik populiariausių, bet ir retų automobilių modelių detales konkurencinga kaina. Aušinimo skystis mūsų internetinėje parduotuvėje kainuoja 6.99 EUR. Užsisakykite internetu arba atvykite į „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Speciali akcija taikoma daugeliui prekių – autodalys pigiau!