Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Tepalas CASTROL 5W30 EDGE TITANIUM FST LL 4L

Grįžti į parduotuvę
-25%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje iš karto
Turime vietoje

Tepalas

Gamintojas: CASTROL
Gamintojo kodas: 5W30 EDGE TITANIUM FST LL 4L
Grupė: Sankaba ir pavarų dėžė
Pogrupis: Pavarų dežė
Pasiūlymas galioja iki: 2024-01-01

Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 3

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
52 EUR 40.81 EUR
38.99 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1 d.d

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
Kiti „Tepalas CASTROL 5W30 EDGE TITANIUM FST LL 4L“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Tepalas CASTROL 5W30 EDGE TITANIUM FST LL 4L

Didelis aukštos kokybės sankabų bei pavarų dėžių pasirinkimas – prekiaujame tokių žinomų gamintojų, kaip „Sachs“, „LUK“, „Valeo“ ir kitų kompanijų auto dalimis pigiau. Saugią kelionę automobiliu ir lengvą pavarų junginėjimą garantuoja viena iš svarbiausių sankabos bei pavarų dėžės sistemos detalių – Tepalas. Elektroninėje automobilių dalių parduotuvėje „Pigiausiosdalys.lt“ gamintojo „CASTROL“ tiekiama detalė – Tepalas – parduodama žemesne negu įprastai kaina. Įsigijus šią automobilio dalį, pažymėtą akcijos ženklu, sutaupysite, o patikimas sankabos bei pavarų dėžės elementas Jus pasieks per kelių dienų laikotarpį. Galime pasiūlyti įvairių modelių automobiliams tinkamas sankabos bei mechaninės ar automatinės pavarų dėžės detales. Optimalus važiavimas skirtingomis pavaromis ir sklandus sankabos darbas užtikrins saugesnę kelionę ir nekenks kitoms automobilio sistemoms. Pasinaudokite nuolaidomis ir pirkite reikalingą detalę pigiau: Tepalas (5W30 EDGE TITANIUM FST LL 4L) dabar kainuoja tik 38.99 EUR. Užsisakyti kompanijos „CASTROL“ detalių galite tiek internetu, tiek atvykus į „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Elektroninėje parduotuvėje suformavus Jums reikalingų prekių krepšelį, jos bus pristatytos į pageidaujamą Lietuvos vietą. Ne tik į visus šalies miestus, bet ir į daugelį užsienio valstybių siunčiamos automobilių dalys leidžia įsigyti aukštos kokybės auto detalių kur kas mažesne nei rinkos kaina.