Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) Topran 110610

Grįžti į parduotuvę
-43%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje iš karto
Turime vietoje

ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo)

Gamintojas: Topran
Gamintojo kodas: 110610
Grupė: Stabdžių sistema
Pogrupis: ABS sistema
Pasiūlymas galioja iki: 2019-09-01

Pozicija: galinė kairė ašis
Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 1

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
17 EUR 13 EUR
9.63 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Šiauliuose rytoj
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1 d.d

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

montavimo vieta: galinė kairė ašis;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 Eu
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 1K0 927 807
Kiti „ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) Topran 110610“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) Topran 110610

Automobilio stabdžių sistemos dalys geromis kainomis – siekiame, kad kiekvienas žmogus, pirkęs autodalis internetu arba atvykęs į lokalias „Pigiausios dalys“ parduotuves liktų patenkintas aukštos kokybės detale bei žema jos kaina. Įvairiems klientų poreikiams ir skirtingiems automobilių modeliams sudarėme platų autodalių asortimentą: galime pasiūlyti labai pigios, tačiau patikimų gamintojų produkcijos. Prekių kataloge rasite „EGT“, „BRP“ bei ypatingai aukštos kokybės automobilių dalis gaminančias kompanijas - „Textar“, „Zimmermann“, „Brembo“ ir „ATE“. Jums reikalinga prekė – ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) (110610) – dabar parduodama su akcija (9.63 EUR). Gamintojo „Topran“ sukurta ir tiekiama auto detalė užtikrina sklandų automobilio stabdymą ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) – tai garantas, kad automobilis sustos greitai ir tada, kada reikia. Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių, visos stabdžių sistemai būtinos detalės rodomos šioje kategorijoje. Automobilių dalys ir stabdžių sistemos elementai gali būti perkami atvykus į lokalias „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje bei Šiauliuose. Taip pat galite užsisakyti auto detales net neišėjus iš namų – ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) ir kitos autodalys internetu gera kaina. Automobilio detalę pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą arba atsiųsime į Angliją, Airiją, Norvegiją, Daniją, Vokietiją bei kitas užsienio šalis.