Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Stovėjimo stabdžio kaladėlių komplektas abiems ratams ABS 9141

Grįžti į parduotuvę
-42%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje iš karto
Turime vietoje

Stovėjimo stabdžio kaladėlių komplektas abiems ratams

Gamintojas: ABS
Gamintojo kodas: 9141
Grupė: Stabdžių sistema
Pogrupis: Stovėjimo stabdys
Pasiūlymas galioja iki: 2021-07-06

Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 1

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
24.2 EUR 20 EUR
13.92 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1 d.d

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

plotis [mm]: 25; skersmuo [mm]: 180;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 2304200312
  • 230 420 03 20
  • 2304200320
Kiti „Stovėjimo stabdžio kaladėlių komplektas abiems ratams ABS 9141“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Stovėjimo stabdžio kaladėlių komplektas abiems ratams ABS 9141

Automobilio stabdžių sistemos dalys geromis kainomis – siekiame, kad kiekvienas žmogus, pirkęs autodalis internetu arba atvykęs į lokalias „Pigiausios dalys“ parduotuves liktų patenkintas aukštos kokybės detale bei žema jos kaina. Įvairiems klientų poreikiams ir skirtingiems automobilių modeliams sudarėme platų autodalių asortimentą: galime pasiūlyti labai pigios, tačiau patikimų gamintojų produkcijos. Prekių kataloge rasite „EGT“, „BRP“ bei ypatingai aukštos kokybės automobilių dalis gaminančias kompanijas - „Textar“, „Zimmermann“, „Brembo“ ir „ATE“. Jums reikalinga prekė – Stovėjimo stabdžio kaladėlių komplektas abiems ratams (9141) – dabar parduodama su akcija (13.92 EUR). Gamintojo „ABS“ sukurta ir tiekiama auto detalė užtikrina sklandų automobilio stabdymą ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Stovėjimo stabdžio kaladėlių komplektas abiems ratams – tai garantas, kad automobilis sustos greitai ir tada, kada reikia. Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių, visos stabdžių sistemai būtinos detalės rodomos šioje kategorijoje. Automobilių dalys ir stabdžių sistemos elementai gali būti perkami atvykus į lokalias „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje bei Šiauliuose. Taip pat galite užsisakyti auto detales net neišėjus iš namų – Stovėjimo stabdžio kaladėlių komplektas abiems ratams ir kitos autodalys internetu gera kaina. Automobilio detalę pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą arba atsiųsime į Angliją, Airiją, Norvegiją, Daniją, Vokietiją bei kitas užsienio šalis.