Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Svirtis galinė Sasic 1715125

Grįžti į parduotuvę
-51%

Svirtis galinė

Gamintojas: Sasic
Gamintojo kodas: 1715125
Grupė: Važiuoklės dalys
Pogrupis: Šarnyras/Svirtis

Pozicija: galinė ašis, viršutinis
Grąžinimas: 14 d.

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
7.39 EUR
3.59 EUR
Į krepšelį

išorinis ilgis [mm]: 21; išorinis skersmuo [mm]: 33; montavimo tipas: guminis-metalinis guolis; montavimo vieta: galinė ašis; montavimo vieta: viršutinis; OE numeriui: 5171.12; vairavimo mechanizmo tipas: valdymo svirtis; vidinis ilgis [mm]: 45; vidinis skersmuo [mm]: 16;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 517112
Kiti „Svirtis galinė Sasic 1715125“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Svirtis galinė Sasic 1715125

Iš patikimų gamintojų tiekiamos važiuoklės dalys įvairių tipų automobiliams – elektroninėje autodalių parduotuvėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduodamos itin gera kaina. Patikimoms kelionėms reikalingos tvirtos automobilių dalys, antraip, prasta važiuoklė greitai suges ir ją teks keisti nauja. Įvairūs važiuoklės ar kurios nors jos dalies gedimai atima daug laiko ir pastangų, be to, dažnai kainuoja nemažus pinigus. Tad net jei susidūrėte su panašiomis problemomis ir jums reikalinga ši važiuoklės dalis – Svirtis galinė – rekomenduojame rinktis autodalis iš plataus mūsų asortimento. Aukštos kokybės, patikima auto detalė Svirtis galinė gaminama kompanijos „Sasic“, kuri ne vienus metus specializuojasi dalių automobiliams gamyboje. Siekiame, kad automobilių dalys būtų parduodamos pigiau, todėl taikome nuolaidas. Svirtis galinė irgi parduodama žemesne negu įprastai kaina (3.59 EUR). „Pigiausiosdalys.lt“ pasiūla – tik patikimos, aukštos kokybės, tinkamos sklandžiam darbui sudėtingomis sąlygomis ir važiavimui nelygiais keliais autodalys gera kaina iš žinomų gamintojų, tokių kaip „Meyle HD“. Užsisakykite reikalingą detalę savo automobiliui internetu arba atvykus į lokalias mūsų parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Svirtis galinė (1715125) bus atsiųsta į bet kurį Lietuvos miestą ar užsienio valstybę (Anglija, Airija, Norvegija, Vokietija ir kt.) su 14 dienų grąžinimo garantija.