Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Filtras salono MANN-FILTER CUK3023-2

Grįžti į parduotuvę
-39%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje per 1 d.d.

Filtras salono

Gamintojas: MANN-FILTER
Gamintojo kodas: CUK3023-2
Grupė: Variklio dalys
Pogrupis: Filtrai

Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 6

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
37.8 EUR
23.06 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1-2 d.d.

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

aukštis [mm]: 30; filtro tipas: aktyvios anglies filtras; ilgis [mm]: 309; plotis [mm]: 99;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 4F0 819 439 A
  • 4F0 819 439 C
  • 4F0 898 438 A
  • 4F0 898 438 B
  • 4F0 898 438 C
Kiti „Filtras salono MANN-FILTER CUK3023-2“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Filtras salono MANN-FILTER CUK3023-2

Kviečiame rinktis ir užsisakyti reikalingas automobilio variklio dalis konkurencinga kaina. Viena svarbiausių variklio sistemos detalių – Filtras salono – tiekiama tiesiai iš gamintojo „MANN-FILTER“. Jei variklis nedirba ritmingai, kurioje nors sistemos dalyje kas nors stringa, automobilis neužsiveda ir pan., transporto priemonė važiuoja blogai arba išvis nepajuda iš vietos. Tam, kad automobilis važiuotų normaliai ir kelyje jaustumėtės saugiai, reikalinga tam tikra variklio detalė. Siūlome rinktis aukštos kokybės automobilių dalis iš ypač plataus asortimento. Jums reikalingos variklio dalys atitinka visus techninius reikalavimus ir garantuoja, kad automobilio variklio sistemoje neatsiras gedimas, variklis ir jo dalys veiks sklandžiai, o Jūs į norimą vietą nuvyksite saugiai ir greitai. Apie problemą variklio sistemoje dažniausiai praneša keisti variklio garsai, trūkčiojimas važiuojant, automobilio neužsivedimas arba užgesimas vos pradėjus važiuoti. Pastebėjus kurį nors iš šių požymių, nedelsdami atlikite automobilio diagnostiką, o reikalingos variklio detalės ieškokite elektroninėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuvėje. Prekių kataloge pateikiama Filtras salono (CUK3023-2) bei kitos automobilių dalys varikliams. Rinkitės ne tik populiariausių, bet ir retų automobilių modelių detales konkurencinga kaina. Filtras salono mūsų internetinėje parduotuvėje kainuoja 23.06 EUR. Užsisakykite internetu arba atvykite į „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Speciali akcija taikoma daugeliui prekių – autodalys pigiau!