Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Rem.komplektas darbinio cilindro AUTOFREN D3596

Grįžti į parduotuvę
-51%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje rytoj

Rem.komplektas darbinio cilindro

Gamintojas: AUTOFREN
Gamintojo kodas: D3596
Grupė: Sankaba ir pavarų dėžė
Pogrupis: Sankaba

Pozicija: galinė ašis
Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 1

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
5.5 EUR
2.72 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1-2 d.d.

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

montavimo vieta: galinė ašis; skersmuo [mm]: 22,2; stabdžių sistema: FAG;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 0084202418
Kiti „Rem.komplektas darbinio cilindro AUTOFREN D3596“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Rem.komplektas darbinio cilindro AUTOFREN D3596

Didelis aukštos kokybės sankabų bei pavarų dėžių pasirinkimas – prekiaujame tokių žinomų gamintojų, kaip „Sachs“, „LUK“, „Valeo“ ir kitų kompanijų auto dalimis pigiau. Saugią kelionę automobiliu ir lengvą pavarų junginėjimą garantuoja viena iš svarbiausių sankabos bei pavarų dėžės sistemos detalių – Rem.komplektas darbinio cilindro. Elektroninėje automobilių dalių parduotuvėje „Pigiausiosdalys.lt“ gamintojo „AUTOFREN“ tiekiama detalė – Rem.komplektas darbinio cilindro – parduodama žemesne negu įprastai kaina. Įsigijus šią automobilio dalį, pažymėtą akcijos ženklu, sutaupysite, o patikimas sankabos bei pavarų dėžės elementas Jus pasieks per kelių dienų laikotarpį. Galime pasiūlyti įvairių modelių automobiliams tinkamas sankabos bei mechaninės ar automatinės pavarų dėžės detales. Optimalus važiavimas skirtingomis pavaromis ir sklandus sankabos darbas užtikrins saugesnę kelionę ir nekenks kitoms automobilio sistemoms. Pasinaudokite nuolaidomis ir pirkite reikalingą detalę pigiau: Rem.komplektas darbinio cilindro (D3596) dabar kainuoja tik 2.72 EUR. Užsisakyti kompanijos „AUTOFREN“ detalių galite tiek internetu, tiek atvykus į „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Elektroninėje parduotuvėje suformavus Jums reikalingų prekių krepšelį, jos bus pristatytos į pageidaujamą Lietuvos vietą. Ne tik į visus šalies miestus, bet ir į daugelį užsienio valstybių siunčiamos automobilių dalys leidžia įsigyti aukštos kokybės auto detalių kur kas mažesne nei rinkos kaina.