Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Įvorė galinės pakabos Lemforder 35382 01

Grįžti į parduotuvę
-43%

Įvorė galinės pakabos

Gamintojas: Lemforder
Gamintojo kodas: 35382 01
Grupė: Važiuoklės dalys
Pogrupis: Traversas, Sailenblokai/įvorės

Pozicija: galinė ašis, kairė ir dešinė, priekis, vidinis, viršutinis
Grąžinimas: 14 d.

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
3.82 EUR
2.18 EUR
Į krepšelį

montavimo vieta: galinė ašis; montavimo vieta: kairė ir dešinė; montavimo vieta: priekis; montavimo vieta: vidinis; montavimo vieta: viršutinis; strypas / statramstis: išvirtimo sustiprinimui;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 204 350 21 06
  • 204 350 22 06
  • 204 352 03 65
  • 2043502106
Kiti „Įvorė galinės pakabos Lemforder 35382 01“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Įvorė galinės pakabos Lemforder 35382 01

Iš patikimų gamintojų tiekiamos važiuoklės dalys įvairių tipų automobiliams – elektroninėje autodalių parduotuvėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduodamos itin gera kaina. Patikimoms kelionėms reikalingos tvirtos automobilių dalys, antraip, prasta važiuoklė greitai suges ir ją teks keisti nauja. Įvairūs važiuoklės ar kurios nors jos dalies gedimai atima daug laiko ir pastangų, be to, dažnai kainuoja nemažus pinigus. Tad net jei susidūrėte su panašiomis problemomis ir jums reikalinga ši važiuoklės dalis – Įvorė galinės pakabos – rekomenduojame rinktis autodalis iš plataus mūsų asortimento. Aukštos kokybės, patikima auto detalė Įvorė galinės pakabos gaminama kompanijos „Lemforder“, kuri ne vienus metus specializuojasi dalių automobiliams gamyboje. Siekiame, kad automobilių dalys būtų parduodamos pigiau, todėl taikome nuolaidas. Įvorė galinės pakabos irgi parduodama žemesne negu įprastai kaina (2.18 EUR). „Pigiausiosdalys.lt“ pasiūla – tik patikimos, aukštos kokybės, tinkamos sklandžiam darbui sudėtingomis sąlygomis ir važiavimui nelygiais keliais autodalys gera kaina iš žinomų gamintojų, tokių kaip „Meyle HD“. Užsisakykite reikalingą detalę savo automobiliui internetu arba atvykus į lokalias mūsų parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Įvorė galinės pakabos (35382 01) bus atsiųsta į bet kurį Lietuvos miestą ar užsienio valstybę (Anglija, Airija, Norvegija, Vokietija ir kt.) su 14 dienų grąžinimo garantija.