Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) TRW GBS2503

Grįžti į parduotuvę
-27%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje rytoj

ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo)

Gamintojas: TRW
Gamintojo kodas: GBS2503
Grupė: Stabdžių sistema
Pogrupis: ABS sistema

Grąžinimas: Negrąžinama prekė
Likutis: >5

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
25.68 EUR
18.62 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Šiauliuose rytoj
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1-2 d.d.

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

papildomas gaminys / papildoma informacija: su priedais;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 Eu
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 1J0927807B
Kiti „ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) TRW GBS2503“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) TRW GBS2503

Automobilio stabdžių sistemos dalys geromis kainomis – siekiame, kad kiekvienas žmogus, pirkęs autodalis internetu arba atvykęs į lokalias „Pigiausios dalys“ parduotuves liktų patenkintas aukštos kokybės detale bei žema jos kaina. Įvairiems klientų poreikiams ir skirtingiems automobilių modeliams sudarėme platų autodalių asortimentą: galime pasiūlyti labai pigios, tačiau patikimų gamintojų produkcijos. Prekių kataloge rasite „EGT“, „BRP“ bei ypatingai aukštos kokybės automobilių dalis gaminančias kompanijas - „Textar“, „Zimmermann“, „Brembo“ ir „ATE“. Jums reikalinga prekė – ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) (GBS2503) – dabar parduodama su akcija (18.62 EUR). Gamintojo „TRW“ sukurta ir tiekiama auto detalė užtikrina sklandų automobilio stabdymą ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) – tai garantas, kad automobilis sustos greitai ir tada, kada reikia. Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių, visos stabdžių sistemai būtinos detalės rodomos šioje kategorijoje. Automobilių dalys ir stabdžių sistemos elementai gali būti perkami atvykus į lokalias „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje bei Šiauliuose. Taip pat galite užsisakyti auto detales net neišėjus iš namų – ABS daviklis gal. k.p. (vairuotojo) ir kitos autodalys internetu gera kaina. Automobilio detalę pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą arba atsiųsime į Angliją, Airiją, Norvegiją, Daniją, Vokietiją bei kitas užsienio šalis.