Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Paskirstymo velenėlio riebokšlis CORTECO 15011245B

Grįžti į parduotuvę
-58%

Paskirstymo velenėlio riebokšlis

Gamintojas: CORTECO
Gamintojo kodas: 15011245B
Grupė: Variklio dalys
Pogrupis: Variklio riebokšliai

Pozicija: paskirstymo galas
Grąžinimas: 14 d.

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
8.01 EUR
3.34 EUR
Į krepšelį

apsauginis dangtelis: su briauna, apsaugančia nuo dulkių; išorinis skersmuo [mm]: 50; medžiaga: FPM (fluoropolimero elastomeras); montavimo vieta: paskirstymo galas; storis [mm]: 7; susukimo tipas: sukimas į dešinę; vidinis skersmuo [mm]: 35;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 1614995
  • 6066331
  • 6078809
  • 83SM6700A5A
Kiti perka
Informacija

Paskirstymo velenėlio riebokšlis CORTECO 15011245B

Kviečiame rinktis ir užsisakyti reikalingas automobilio variklio dalis konkurencinga kaina. Viena svarbiausių variklio sistemos detalių – Paskirstymo velenėlio riebokšlis – tiekiama tiesiai iš gamintojo „CORTECO“. Jei variklis nedirba ritmingai, kurioje nors sistemos dalyje kas nors stringa, automobilis neužsiveda ir pan., transporto priemonė važiuoja blogai arba išvis nepajuda iš vietos. Tam, kad automobilis važiuotų normaliai ir kelyje jaustumėtės saugiai, reikalinga tam tikra variklio detalė. Siūlome rinktis aukštos kokybės automobilių dalis iš ypač plataus asortimento. Jums reikalingos variklio dalys atitinka visus techninius reikalavimus ir garantuoja, kad automobilio variklio sistemoje neatsiras gedimas, variklis ir jo dalys veiks sklandžiai, o Jūs į norimą vietą nuvyksite saugiai ir greitai. Apie problemą variklio sistemoje dažniausiai praneša keisti variklio garsai, trūkčiojimas važiuojant, automobilio neužsivedimas arba užgesimas vos pradėjus važiuoti. Pastebėjus kurį nors iš šių požymių, nedelsdami atlikite automobilio diagnostiką, o reikalingos variklio detalės ieškokite elektroninėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuvėje. Prekių kataloge pateikiama Paskirstymo velenėlio riebokšlis (15011245B) bei kitos automobilių dalys varikliams. Rinkitės ne tik populiariausių, bet ir retų automobilių modelių detales konkurencinga kaina. Paskirstymo velenėlio riebokšlis mūsų internetinėje parduotuvėje kainuoja 3.34 EUR. Užsisakykite internetu arba atvykite į „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Speciali akcija taikoma daugeliui prekių – autodalys pigiau!