Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Filtras alyvos Japan parts FO-ECO006

Grįžti į parduotuvę
-38%

Filtras alyvos

Gamintojas: Japan parts
Gamintojo kodas: FO-ECO006
Grupė: Variklio dalys
Pogrupis: Filtrai

Grąžinimas: 14 d.

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
4.55 EUR
2.82 EUR
Į krepšelį

filtro tipas: filtro įdėklas; ilgis [mm]: 115; išorinis skersmuo [mm]: 65; pritaikytas skersmuo [mm]: 42; vidinis skersmuo [mm]: 27;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 1121840025
Kiti „Filtras alyvos Japan parts FO-ECO006“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Filtras alyvos Japan parts FO-ECO006

Kviečiame rinktis ir užsisakyti reikalingas automobilio variklio dalis konkurencinga kaina. Viena svarbiausių variklio sistemos detalių – Filtras alyvos – tiekiama tiesiai iš gamintojo „Japan parts“. Jei variklis nedirba ritmingai, kurioje nors sistemos dalyje kas nors stringa, automobilis neužsiveda ir pan., transporto priemonė važiuoja blogai arba išvis nepajuda iš vietos. Tam, kad automobilis važiuotų normaliai ir kelyje jaustumėtės saugiai, reikalinga tam tikra variklio detalė. Siūlome rinktis aukštos kokybės automobilių dalis iš ypač plataus asortimento. Jums reikalingos variklio dalys atitinka visus techninius reikalavimus ir garantuoja, kad automobilio variklio sistemoje neatsiras gedimas, variklis ir jo dalys veiks sklandžiai, o Jūs į norimą vietą nuvyksite saugiai ir greitai. Apie problemą variklio sistemoje dažniausiai praneša keisti variklio garsai, trūkčiojimas važiuojant, automobilio neužsivedimas arba užgesimas vos pradėjus važiuoti. Pastebėjus kurį nors iš šių požymių, nedelsdami atlikite automobilio diagnostiką, o reikalingos variklio detalės ieškokite elektroninėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuvėje. Prekių kataloge pateikiama Filtras alyvos (FO-ECO006) bei kitos automobilių dalys varikliams. Rinkitės ne tik populiariausių, bet ir retų automobilių modelių detales konkurencinga kaina. Filtras alyvos mūsų internetinėje parduotuvėje kainuoja 2.82 EUR. Užsisakykite internetu arba atvykite į „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Speciali akcija taikoma daugeliui prekių – autodalys pigiau!