Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Žiedas vožtuvo tvirtinimo Swag 40 90 5106

Grįžti į parduotuvę
-33%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje 1-2 d.d.

Žiedas vožtuvo tvirtinimo

Gamintojas: Swag
Gamintojo kodas: 40 90 5106
Grupė: Variklio dalys
Pogrupis: Variklio galvutė

Grąžinimas: 14 d.
Likutis: 34

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
2.4 EUR
1.6 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Šiauliuose 1-2 d.d.
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk 1-2 d.d.

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

įrantų / angų skaičius: 1; išorinis skersmuo [mm]: 10,4; medžiaga: plienas; storis [mm]: 9,88; svoris [kg]: 0,002;

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
  • 0642 362
  • 3104400
  • 642 362
  • 90076732
Kiti „Žiedas vožtuvo tvirtinimo Swag 40 90 5106“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Žiedas vožtuvo tvirtinimo Swag 40 90 5106

Kviečiame rinktis ir užsisakyti reikalingas automobilio variklio dalis konkurencinga kaina. Viena svarbiausių variklio sistemos detalių – Žiedas vožtuvo tvirtinimo – tiekiama tiesiai iš gamintojo „Swag“. Jei variklis nedirba ritmingai, kurioje nors sistemos dalyje kas nors stringa, automobilis neužsiveda ir pan., transporto priemonė važiuoja blogai arba išvis nepajuda iš vietos. Tam, kad automobilis važiuotų normaliai ir kelyje jaustumėtės saugiai, reikalinga tam tikra variklio detalė. Siūlome rinktis aukštos kokybės automobilių dalis iš ypač plataus asortimento. Jums reikalingos variklio dalys atitinka visus techninius reikalavimus ir garantuoja, kad automobilio variklio sistemoje neatsiras gedimas, variklis ir jo dalys veiks sklandžiai, o Jūs į norimą vietą nuvyksite saugiai ir greitai. Apie problemą variklio sistemoje dažniausiai praneša keisti variklio garsai, trūkčiojimas važiuojant, automobilio neužsivedimas arba užgesimas vos pradėjus važiuoti. Pastebėjus kurį nors iš šių požymių, nedelsdami atlikite automobilio diagnostiką, o reikalingos variklio detalės ieškokite elektroninėje „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuvėje. Prekių kataloge pateikiama Žiedas vožtuvo tvirtinimo (40 90 5106) bei kitos automobilių dalys varikliams. Rinkitės ne tik populiariausių, bet ir retų automobilių modelių detales konkurencinga kaina. Žiedas vožtuvo tvirtinimo mūsų internetinėje parduotuvėje kainuoja 1.6 EUR. Užsisakykite internetu arba atvykite į „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Speciali akcija taikoma daugeliui prekių – autodalys pigiau!