UŽPILDYKITE UŽKLAUSĄ:
PAGAL AUTOMOBILĮ
PAGAL KODĄ
KAS MES?

Apie sistemą

pigiausiosdalys.lt veikia užklausų principu. Nuo šiol nevarkite ieškodami automobilio dalių. Pirkite automobilių dalių dalis vienu iš trijų Jums tinkamiausiu būdu:

Naujiena! Akcijų katalogas. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 750 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk ir sutaupyk.“

     Gaunant asmeninį pasiūlymą Internetu www.pigiausiosdalys.lt 
     Renkantis pačiam iš Akcijų katalogo (jau virš 750 00 skirtingų prekių)

   Vilniuje Algirdo g. 25 ir Šiauliuose Žemaitės g. 59

Pateiksime automobilių dalių pasiūlymą su kainomis iš visų pagrindinių automobilių dalių sandėlių. Jei pasiūlytos automobilių dalys Jums tiks, galėsite įsigyti reikiamas automobilių dalis tiesiog internetuar vietoje Vilniuje Algirdo g. 25 ar Šiauliuose Žemaitės g. 59. Sutaupysite nuo 10 iki 40% lėšų bei brangaus laiko. Automobilių dalys perkantys lojalūs klientai kaupia papildomą nuolaidą iki 7 % (Registruotiems vartotojams).

Sukūrėme internetinę automobilių dalių parduotuvę pigiausiosdalys.lt, kad galėtumėte pigiau ir patogiau įsigyti automobilio dalių visoje Lietuvoje net neišeidami iš namų. Automobilių dalys pristatomos visoje Lietuvoje ir užsienyje (Norvegijoje, Anglijoje, Airijoje, Danijoje, Švedijoje, Vokietijoje ir kituose šalyse). Automobilių dalys į Norvegiją ir į Švediją pristatomos ypatingai geromis sąlygomis. Didžiausia automobilių dalių parduotuvė internete apjungia visus pagrindinius Lietuvos automobilių dalių didmeninius ir užsienio gamintojų automobilių dalių sandėlius, kuriuose laikoma daugiau kaip 500 000 skirtingų automobilių detalių. Kodėl pigiausiosdalys.lt?
 
Apie įmonę

pigiausiosdalys.lt
sukurta UAB "Šiaulių autodota", kuri jau daugiau kaip 20 metų vykdo prekybą naujomis visų markių automobilių detalėmis lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams. Galime pasiūlyti įvairių automobilio detalių gamintojų prekių - nuo pigesnių kokybiškų automobilių dalių iki aukščiausios kokybės (originalių) automobilių dalių.

Prekiaujame tik naujomis ir sertifikuotomis automobilių dalimis.

Kam ilgai ieškoti ir mokėti daugiau?

Darbo laikas

Vilniuje Algirdo g. 25 I-V 8:00-18:00 (pietų pertrauka 12:00-13:00);
Šiauliuose Žemaitės g. 59 I-V 8:00-18:00 VI 9:00-14:00
El.p.: info@pigiausiosdalys.lt
www.pigiausiosdalys.lt

Padedame taupyti Jūsų pinigus ir laiką.