Termostatas Aušinimo sistema Termostatas ir jo dalys
Atgal
 •       Termostatas gera kaina internetu

Termostatas

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Termostato paskirtis - užtikrinti greitesnį variklio įšilimą iki normalios darbinės temperatūros po užvedimo ir automatiškai palaikyti jo temperatūrą optimaliose ribose. Naudojant automobilį  vairuotojai pajunta efektą - nuvažiavus daugiau nei dešimt kilometrų, salonas lėtai šyla, aušinimo skysčio temperatūros rodyklė tepakyla iki 40-50 laipsnių. Vadinasi, aušinimo skystis, nespėdamas įšilti, visą laiką cirkuliuoja didžiuoju aušimo sistemos ratu. Termostatas būna visiškai atidarytas, nes nusidėvėjo ir įstrigo jo sklendė. Šią išvadą patvirtina ir kiti požymiai-užvedę šaltą variklį palieskite radiatoriaus viršutinę ir apatinę radiatoriaus žarnas (jomis radiatorius jungiasi su variklio bloku) - jos abi šyla vienu metu ir vienodai. Dėl sugedusio termostato ilgai neįšylantis variklis greičiau dėvisi, taip pat padidėja degalų sąnaudos. Dažnai atsitinka ir atvirkščiai. Nuavažiavus trumpą atstumą pakyla aušinimo skysčio temperatūros rodyklė. Vadinasi, aušinimo skystis, greit įšyla, nes visą laiką cirkuliuoja mažuoju ratu-termostatas būna visiškai uždarytas, nes susidėvėjo ir įstrigo jo sklendė. Šia išvadą patvirtina ir kiti požymiai- palieskite radiatoriaus viršutinę ir apatinę žarnas – viršutinė šyla greičiau nei apatinė. Dėl sugedusio termostato perkaitintas variklis gali sukelti neigiamų pasekmių - perkaista variklio galvutė, stūmokliai, padidėjus aušinimo sistemos slėgiui  trūksta guminės žarnos, jungiamieji vamzdžiai, radiatoriai.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.