Dangtelis vožtuvų Variklio dalys Variklio galvutė
Atgal
 •       Dangtelis vožtuvų gera kaina internetu

Dangtelis vožtuvų

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Dangtelis vožtuvų - variklio sistemos detalė, kuri užsuka vožtuvų bloką.
Dažniausia dangtelio vožtuvų gedimo priežasčių gali būti išoriniai pažeidimai ardant ar remontuojant automobilio variklį, avarijos metu. Lūžęs, skilęs ar kitaip deformuotas vožtuvų dangtelis turi būti pakeistas nauju, nes ši detalė yra labai svarbi visai automobilio variklio sistemai. Pro nesandarų, tinkamai neužsuktą dangtelį vožtuvų iš aplinkos prasiskverbęs skystis ar nešvarumai gali būti variklio sistemos gedimų priežastimi.
Norėdami pakeisti ir atsukti vožtuvų dangtelį, būkite įsitikinę, kad automobilio variklio sistema yra atjungta ir atvėsusi.
Saugomas ir prižiūrimas vožtuvų dangtelis tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - vožtuvų dangtelis ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.