Generatoriaus diržo atraminis (parazitinis) guolis Variklio dalys Diržai/Guoliai/Įtempėjai
Atgal

Generatoriaus diržo atraminis (parazitinis) guolis

Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Generatoriaus diržo atraminis (parazitinis) guolis - elektros tiekimo sistemos detalė, apsauganti judančias dalis, leidžianti kokybiškai tvirtinti ir suktis generatoriaus diržui.
Rekomenduojama, kad visos elektros tiekimo detalės būtų nepažeistos, nedeformuotos, būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant , generatoriaus diržo atraminis (parazitinis) guolis turi būti reguliariai patikrinamas. Idealiausia, jei patikros darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo periodu.
generatoriaus diržo atraminis (parazitinis) guolis yra svarbi detalė, nes užtikrina kitų šios sistemos detalių saugų ir ilgalaikį veikimą bei eksploatavimo galimybes.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas generatoriaus diržo atraminis (parazitinis) guolis tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - generatoriaus diržo atraminis (parazitinis) guolis ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.