Pagalvė pavarų dėžės Variklio dalys Variklio/pavarų dėžės pagalvės
Atgal
 •       Pagalvė pavarų dėžės gera kaina internetu

Pagalvė pavarų dėžės

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Pagalvė pavarų dėžės – detalė padedanti pritvirtinti greičių dėžę prie transporto priemonės kėbulo ir sumažina pavarų dėžės vibraciją.
pavarų dėžės pagalvės savo sandara primena sailenblokus – jų vidus padengtas tepalais arba guma, kuri slopina dėžės vibraciją. Automobiliui keičiant savo padėtį, variklio apsukoms staigiai kylant ir leidžiantis, greičių dėžės pagalvės patiria didžiausią apkrovą. Pavarų dėžės pagalvės dėvisi dėl įvairių priežasčių - dėl padidėjusios pavarų dėžės vibracijos, dėl detalės amžiaus ir kitų mechaninių pažeidimų.
Suplyšusios pagalvės greičių dėžės, apie gedimus išduoda vibracija, juntama transporto priemonės salone, kartais dreba pavarų svirtis. Susidėvėjusios pagalvės gali pažeisti automobilio pakabos detales, suplėšyti duslintuvo gofras bei gumas ar kitaip apgadinti kitas detales. Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos pavarų dežės pagalvės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt – pavarų dėžės pagalvės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.