Vamzdelis kuro Variklio dalys Kuro sistema
Atgal
 •       Vamzdelis kuro gera kaina internetu

Vamzdelis kuro

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Vamzdelis kuro - kuro sistemos detalė, kuri padeda kurą perduoti iš vienos vietos į kitą. Vamzdeliais kuras yra perduodamas iš kuro bako į siurblį, vėliau į surinkimo kolektorių, purkštukus ir į degimo kamerą.
Dažniausios kuro vamzdelių gedimo priežastys gali būti mechaniniai pažeidimai, ilgas eksploatavimo laikas, skysčių prasisunkimas ir t.t. Pažeisti ar suskilinėję kuro vamzdeliai turi būti pakeisti naujais, nes šios detalės yra labai svarbios visai automobilio kuro sistemai. Pro nesandarius kuro vamzdelius besisunkiantis kuras gali būti didelių skysčių tūrių nutekėjimo priežastimi.
Saugomi ir prižiūrimi kuro vamzdeliai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - kuro vamzdeliai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.