Siurblys kuro Variklio dalys Kuro sistema
Atgal
 •       Siurblys kuro gera kaina internetu

Siurblys kuro

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Siublys kuro - kuro sistemos detalė, pumpuojanti kurą ir tiekianti jį purkštukams. Kuro siurblys yra svarbus prietaisas, leidžiantis varikliui dirbti kokybiškai. Rekomenduojama, kad visos kuro sistemos detalės būtų nesugedę ir atliktų savo paskirtį; būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant , kuro siurblys turi būti reguliariai patikrinamas. Idealiausia, jei patikros darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
kuro siurblys yra svarbi detalė, tad rekomenduojama nelaukti, kol jis visiškai suges, o pradėjus streikuoti, automobilį vežti patikrai. Apie gendantį kuro siurblį gali išduoti sunkus automobilio užvedimas šaltu oru.
Kokybiškai veikiantis ir nesugedęs kuro siurblys efektyviai tieks kurą. Pigiausiosdalys.lt - kuro siurbliai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.