Dangtelis kuro bako (Kaištis) Variklio dalys Kuro sistema
Atgal
 •       Dangtelis kuro bako (Kaištis) gera kaina internetu

Dangtelis kuro bako (Kaištis)

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Dangtelis kuro bako (kaištis) - kuro sistemos detalė, kuri užsuka kuro bako angą, skirtą pildyti kurą. Šis dangtelis yra pagamintas iš tvirto plastiko ir turi kokybišką, neprasisukantį sriegį. Dažniausia dangtelio kuro bako (kaiščio) gedimo priežasčių gali būti išoriniai pažeidimai ardant ar remontuojant automobilio variklį, avarijos metu. Lūžęs, skilęs ar kitaip deformuotas dangtelis kuro bako (kaištis) turi būti pakeistas nauju, nes ši detalė yra labai svarbi visai automobilio kuro sistemai. Iš tinkamai neužsukto kuro bako tekantis kuras gali būti didelės nelaimės priežastimi.
Pilant kurą rekomenduojama visuomet prisiminti ar užsukote kuro bako dangtelį ir abejojant ar gerai užsukote, visuomet jį patikrinti. Gerai užsuktas dangtelis kuro bako (kaištis) turi prasisukimo funkciją, kuri neleidžia persukti dangtelio. Pildami kurą nepamirškite apžiūrėti ar aplink dangtelį nėra praleidžiamas kuras (ar aplink jį neapibėgę).
Saugomas ir prižiūrimas dangtelis kuro bako (kaištis) tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - dangtelis kuro bako (kaištis) ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.