Kuro slėgio reguliatorius Variklio dalys Kuro sistema
Atgal

Kuro slėgio reguliatorius

Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Kuro slėgio reguliatorius - variklio sistemos detalė, reguliuojanti kuro slėgį. Kuro slėgio reguliatorius yra elektroninė detalė. Rekomenduojama, kad visos elektroninės detalės būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant , kuro slėgio reguliatorius turi būti reguliariai pakeičiamas. Idealiausia, jei keitimo darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
kuro slėgio reguliatorius yra svarbi detalė, nes užtikrina saugų, kokybišką ir ilgalaikį automobilio kuro sistemos veikimą.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas kuro slėgio reguliatorius padės variklio sistemai tarnauti ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - kuro slėgio reguliatorius ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.