Žvakė uždegimo Elektros sistema Uždegimo sistema
Atgal
 •       Žvakė uždegimo gera kaina internetu

Žvakė uždegimo

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

žvakės uždegimo yra uždegimo sistemos sudedamosios dalys. Uždegimo žvakių paskirtis yra uždegti kurą, kurio degimo energija naudojama efektyviam transporto priemonės darbui.
Benzininiuose varikliuose kuras yra uždegamas kibirkštinėmis žvakėmis. Nusidėvėjusios uždegimo žvakės šaltuoju metų laiku veikia prasčiau, todėl dažnai suprastėja dinamika, išauga kuro sąnaudos.
uždegimo žvakes būtina keisti pagal gamintojų nurodytus terminus ar nuvažiuotą kilometrų skaičių. Įprastai žvakes reikėtų keisti kas metus, prieš prasidedant šaltajam metų sezonui.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos uždegimo žvakės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - uždegimo žvakės bei kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.