Laidų komplektas žvakėms Elektros sistema Uždegimo sistema
Atgal
 •       Laidų komplektas žvakėms gera kaina internetu

Laidų komplektas žvakėms

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Laidų komplektas žvakėms - uždegimo sistemos detalė, skirta perduoti srovę iš paskirstytojo į žvakes.
Rekomenduojama, kad visos uždegimo sistemos detalės būtų nepažeistos, būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant , laidų komplektas žvakėms turi būti nesusidėvėjęs. Idealiausia, jei nusidėvėjimą nustato specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo periodu atlikęs automobilio apžiūrą.
laidų komplektas žvakėms yra svarbi detalė, nes užtikrina ne tik elektros sistemos ir automobilio užvedimo efektyvumą, bet ir visą variklio darbą.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas laidų komplektas žvakėms tarnaus ilgai ir efektyviai. laidų komplektai žvakėms ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.