Dangtelis paskirstytojo Elektros sistema Uždegimo sistema
Atgal
 •       Dangtelis paskirstytojo gera kaina internetu

Dangtelis paskirstytojo

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Dangtelis paskirstytojo - elektros sistemos detalė, kuri užsuka paskirstytojo dėžutę. Šis dangtelis yra pagamintas iš tvirto plastiko ir turi kokybišką, neprasisukantį sriegį.
Dažniausia dangtelio paskirstytojo gedimo priežasčių gali būti išoriniai pažeidimai ardant ar remontuojant automobilio variklį, avarijos metu. Lūžęs, skilęs ar kitaip deformuotas paskirstytojo dangtelis turi būti pakeistas nauju, nes ši detalė yra labai svarbi visai automobilio elektros sistemai. Pro nesandarų, tinkamai neužsuktą dangtelį paskirstytojo iš aplinkos prasiskverbęs skystis ar nešvarumai gali būti elektros sistemos gedimų priežastimi.
Norėdami pakeisti ir atsukti dangtelį paskirstytojo, būkite įsitikinę, kad automobilio elektros sistema yra atjungta ir joje nėra įtampos.
Saugomas ir prižiūrimas paskirstytojo dangtelis tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - paskirstytojo dangtelis ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.