HYUNDAI HD LIGHT HD 72 Stabdžių sistema Stabdžių suportas ir jo dalys dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Rem.komplektas suporto galinio
Į užklausą
Rem.komplektas suporto priekinio
Į užklausą
Stūmoklis suporto galinio
Į užklausą
Stūmoklis suporto priekinio
Į užklausą
Suportas galinis
Į užklausą
Suportas priekinis
Į užklausą
Suporto kreipiančiosios
Į užklausą
Informacija

Stabdžių sistema

Bendra informacija

Stabdžių suportas - HYUNDAI HD LIGHT stabdžių sistemos dalis, kuri spaudžia trinkeles prie disko.
Stabdžių sistema yra labai svarbi mūsų automobilių techninė dalis kuri tiesiogiai daro įtaką mūsų pačių bei aplinkinių žmonių saugumui. Su stabdžių sistema neverta eksperimentuoti pigiomis detalėmis ar nekokybišku remontu – stabdžiai turi būti remontuojami ir tikrinami reguliariai kaip nurodo kiekvieno automobilio instrukcija, naudojant reikiamas ir nurodytas medžiagas ir detales. Dažnai meistrai remontuojantys stabdžių sistemas nepasidomi automobilio gamintojo nurodymais ir remonto instrukcijomis. Visa tai daro įtaką nekokybiškam stabdymui. Dažnai kaladėlės stabdo ne visu savo plotu dėl korozijos pažeistų stabdžių suporto slankiųjų detalių ar nelygaus stabdžių disko paviršiaus. Keičiant kaladėles ne visuomet patikrinimas ir apžiūrimas stabdžių diskas, ne visada įvertinamas HYUNDAI HD LIGHT stabdžių suporto paslankumas ir darbas – yra galimybė nutekinti stabdžių disko nelygumus, keičiant stabdžių kaladėles patikrinti, pramankštinti ar dažnu atveju pilnai restauruoti HYUNDAI HD LIGHT stabdžių suportus.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas HYUNDAI HD LIGHT stabdžių suportas ir jo dalys tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - HYUNDAI HD LIGHT stabdžių suportas internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.