Informacija

Stabdžių sistema

Bendra informacija

Stovėjimo stabdys - HYUNDAI HD LIGHT detalė, skirta užtikrinti saugų automobilio parkavimą. Šio mechanizmo sudedamosios dalys: rankena, trosas, trinkelės. Rankinis stabdys gali turėti atskiras, darbines kaladėles arba būti sujungtas su pagrindinėmis. Kadangi šios kaladėlės naudojamos užtikrinti stovėjimui, jos beveik nesidėvi.
Dažnas automobilis, kurio amžius senesnis nei 10 metų, susiduria su neveikiančio ar prastai veikiančio rankinio stabdžio darbu. Dėl automobilio amžiaus stabdžių suportai yra pažeisti korozijos, apsauginės gumelės apsaugančios judančias suporto detales nuo laiko sutrūkinėja ir taip praleisdamos drėgmę į stabdžių suportų judančias dalis sukelia koroziją kuri trukdo lengvai judėti stabdžių suporto cilindriukui ir dažnu atveju rankinis stabdis nustoja veikti arba veikia nepilnai. Tokiu atveju padės tik pilnas stabdžių suportų restauravimas – remontinio komplekto sudėjimas, rūdžių šalinimas ir perrinkimas bei stabdžių sistemos nuorinimas.
HYUNDAI HD LIGHT stovėjimo stabdžio sistemoje dažniausiai nusidėvi trosas (nuo per reto naudojimo).
Dėl susidėvėjusio HYUNDAI HD LIGHT stovėjimo (rankinio) stabdžio, įkalnėje arba nuokalnėje nebebus galimybės parkuoti automobilį ir bus prarastos stovėjimo funkcijos.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas HYUNDAI HD LIGHT stovėjimo stabdys tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - HYUNDAI HD LIGHT stovėjimo (rankinis) stabdys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.