HYUNDAI HD LIGHT HD 72 Stabdžių sistema Stabdžių vamzdeliai ir sudedamosios dalys dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Stabdžių vamzdelio antgalis
Į užklausą
Stabdžių vamzdelio jungtis
Į užklausą
Stabdžių vamzdelis be antgalio
Į užklausą
Vamzdelis stabdžių ( pagal išmatavimus )
Į užklausą
Informacija

Stabdžių sistema

Bendra informacija

Stabdžių vamzdeliai HYUNDAI HD LIGHT naudojami apjungti visą stabdžių sistemą nuo pagrindinio cilindro, iki prie rato esančio stabdžių suportų ar (būgnininiuose stabdžiuose) cilindriukų, per kuriuos perduodamas hidraulinis skystis. Stabdžių vamzdeliai būna variniai arba plieniniai. Plieninis stabdžių vamzdelis yra atsparesnis smūgiams, o variniai atsparesni korozijai.
HYUNDAI HD LIGHT stabdžių vamzdeliai ir sudedamosios dalys dažniausiai nusidėvi dėl korozijos.
Dėl susidėvėjusių HYUNDAI HD LIGHT stabdžių vamzdelių ir sudedamųjų dalių, stabdžių skystis gali ištekėti ir automobilio stabdžių sistema nebeveiks. Stabdžių skystis keičiamas kas du metus. Rekomenduojama tikrinti ar nėra stabdžių skysčio nutekėjimo ar išrorinių pažeidimų.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami HYUNDAI HD LIGHT stabdžių vamzdeliai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - HYUNDAI HD LIGHT stabdžių vamzdeliai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.