TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) 1.8 Hybrid Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita Tepalai dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Tepalas - plovėjas
Į užklausą
Tepalas konsistencinis
Į užklausą
Tepalas varikliui
Į užklausą
Transmisinis (greičių dėžės) tepalas
Į užklausą
Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

Variklio tepalai sutepa visas judančias, besitrinančias tarpusavyje TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) variklio dalis. Degimo metu į tepalus patenka teršalų dalelės, degimo produktų liekanos, kurios teršia ir sutirština tepalus. Dėl šios priežasties dažnai sutrinka normalus tepalų tiekimas į variklį, sumažėja transporto priemonės galingumas, didėja kuro sąnaudos, kartais variklis net visiškai sugenda.
TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) variklio tepalų funkcijos:
 - sumažinti variklio detalių trintį ir dilimą;
 - užtikrinti tepimą visomis variklio darbo sąlygomis;
aušinti;
 - palaikyti variklio švarą, sulaikant kietas daleles, apsaugoti nuo nuosėdų formavimosi;
 - palengvinti šalto variklio darbo paleidimą;
 - apsaugoti variklį ir jo detales nuo korozijos.
Reguliariai keičiant tepalus bei jų filtrus, tepimo sistemoje cirkuliuoja tik švarūs tepalai. Tai gerokai padidina TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) variklio galingumą ir saugo nuo detalių nusidėvėjimo. Naudojant kokybiškus tepalo filtrus, išvengiama kuro sąnaudų augimo, taip pat padidinto anglies dvideginio išmetimo.
Reguliariai keičiami TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) tepalai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) tepalai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.