Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

Variklio tepalai sutepa visas judančias, besitrinančias tarpusavyje TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) variklio dalis. TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) skysčių paskirtis įvairiose automobilio srityse priklauso nuo tam tikros sistemos funkcijos. TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) filtrų ir kitų filtravimo elementų paskirtis - sulaikyti dulkes, nudilusias metalo daleles, suodžių ir kitų atliekų, susidariusių degimo metu iš variklio tepalų, oro, taip pat apsaugoti kitas transporto priemonės detales nuo susidėvėjimo ir gedimo. Į šią tategoriją taip pat priskiriame tiek auto aksesuarus ir priedus, tiek bazines automobilio detales, tokias kaip padangos ir ratlankiai.
Reguliariai keičiant tepalus bei jų filtrus, tepimo sistemoje cirkuliuoja tik švarūs tepalai. Tai gerokai padidina automobilio variklio galingumą ir saugo nuo detalių nusidėvėjimo. Naudojant kokybiškus tepalo filtrus, išvengiama kuro sąnaudų augimo, taip pat padidinto anglies dvideginio išmetimo. Reguliariai keičiami TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) filtrai, tepalai ir kita tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - TOYOTA PRIUS ALPHA (ZVW4_) filtrai, tepalai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.