Informacija

Aušinimo sistema

Bendra informacija

AUDI Q3 radiatorius aušina variklyje įkaitusį skystį ir išskiria susidariusią šilumą į aplinką.
Automobilio radiatorių sudaro du su šerdimi atraminėmis plokštėmis sujungti bakeliai: viršutinis ir apatinis. Viršutiniame yra aušinimo skysčio pylimo anga su dangteliu. Prie šio bakelio tvirtinamas jungiamasis vamzdis, pro kurį aušinimo skystis iš termostato atiteka į AUDI Q3 radiatorių.
AUDI Q3 radiatoriaus vamzdeliai ir plokštelės yra padengtos plonu alavo sluoksniu, kad nerūdytų.
Kartais aušinimo skystis išteka iš radiatoriaus - tokiu atveju galima įpilti vandens (būtina žinoti, kad papildant karštą radiatorių vandeniu, negalima pilti daugiau nei litrą šalto vandens, nes temperatūrų skirtumas gali deformuoti variklio bloko ir cilindrų sieneles), o prakiurusią radiatoriaus žarnelę užklijuoti izoliacine juostele, tačiau, jei radiatorius nuolat praleidžia skysčius, greičiausiai jį teks keisti nauju. Parduotuvėse galima įsigyti įvairių aušinimo sistemos hermetikų, tačiau, jie yra tik laikinas problemos sprendimo būdas, o tam tikrais atvejais sukelia tik dar didesnę žalą.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas AUDI Q3 radiatorius ir jo dalys tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 radiatorius ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.