AUDI Q3 2.0 TFSI quattro Aušinimo sistema Variklio ventiliatorius ir jo dalys dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Rezistorius variklio ventiliatoriaus
Į užklausą
Termojungiklis ventiliatoriui
Į užklausą
Termomova (ventiliarotiaus sparnuotė)
Į užklausą
Ventiliatorius variklio aušinimo
Į užklausą
Žarna oro padavimo
Į užklausą
Informacija

Aušinimo sistema

Bendra informacija

Pagrindinė AUDI Q3 ventiliatoriaus funkcija - dirbtinai sukuriamais oro srautais aušinti transporto priemonės variklį ir palaikyti nuolatinę jo dalių temperatūrą.
Paprastai AUDI Q3 ventiliatoriai įrengiami specialiuose rėmuose už radiatoriaus. Ventiliatorius vėsina pro radiatorių tekantį aušinimo skystį. Norint padidinti oro srauto greitį bei kiekį, praeinantį pro radiatorių, ventiliatoriaus ašmenys išdėstomi tam tikru kampu, nukreipiant į sukimosi plokštumą.
Daugelis transporto priemonių turi automatinę ventiliatoriaus kontrolės funkciją, kuri išjungia ventiliatorių iškart po to, kai automobilis užgesinamas. Tai leidžia efektyviau aušinti variklį ir kitas jo dalis.
Neveikiantis AUDI Q3 ventiliatorius laikomas dažniausiai pasitaikančia priežastimi, dėl kurios perkaista variklis, todėl labai svarbu, kad ši dalis funkcionuotų nuolat ir be trukdžių.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas AUDI Q3 ventiliatorius tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 ventiliatorius ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.