Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

Įprastai AUDI Q3 stiklų valytuvus rekomenduojama keisti kas šešis mėnesius, tačiau daugelis vairuotojų nepaiso saugumo reikalavimų ir laukia, kol valytuvai visiškai susidėvės. 
Nuolatinė oro temperatūros kaita, atšiaurios oro sąlygos bei, žinoma, valytuvų trintis į stiklą palaipsniui mažina AUDI Q3 stiklų valymo efektyvumą. Keliuose barstoma druska, patenkanti ant stiklo, vabzdžių liekanos bei UV spinduliai taip pat spartina valytuvų nusidėvėjimą. Nors valytuvo šluotelė pagaminta iš patvarios gumos, kuri yra labiausiai lanksti ir elastinga, tačiau veikiama karščio ir kitų išorinių faktorių ilgainiui tampa trapi ir greitai nusidėvi.
Nereikėtų pamiršti pasirūpinti ir AUDI Q3 žibintų valymu. Pastaruoju metu išpopuliarėjus žibintams su lęšinėmis šviesos fokusavimo sistemomis, stipriai sumažėjo net tik žibintai bei jų diametras, bet ir šviesos pluošto plotis, spinduliuojamas per stiklą. Todėl užteršus net ir nedidelę dalį žibinto stiklo, kelio apšvietimas labai suprastėja. AUDI Q3 žibintų valymo sistema veikia panašiai kaip ir stiklų: iš talpos stiklų valymo skystis užpurškiamas ant žibinto stiklo ir mažais valytuvais nuvaloma. Tokiu būdu palaikomas geras kelio apšvietimas bei jo nuotolis.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami AUDI Q3 stiklų ir žibintų valytuvai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 stiklų ir žibintų valytuvai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.