AUDI Q3 2.0 TFSI quattro Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita Padangos dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Padanga vasarinė
Į užklausą
Padanga visasezoninė
Į užklausą
Padanga žieminė
Į užklausą
Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

AUDI Q3 padangos pagal sezoniškumą paprastai skirstomos į žiemines, vasarines ir universalias.
Žieminės padangos turi slidžioms ir snieguotoms kelio dangoms pritaikytą gilų protektorių. Jos pagamintos iš minkštesnės gumos, nei vasarinės padangos, todėl jos pasižymi geru sukibimu su apsnigta kelio danga. Automobilių vairuotojams, važinėjantiems apledėjusiais ir nenuvalytais keliais rekomenduojama rinktis dygliuotas žiemines padangas - dygliai įsirėžia į po sniegu esantį ledą, todėl automobilis išlaiko stabilumą.
Vasarinės padangos įprastai gaminamos iš kietesnės gumos, todėl turi geresnį sukibimą tiek su šlapia, tiek su sausa kelio danga. Tai veikia AUDI Q3 stabdymo kelią, transporto priemonės valdymą posūkiuose bei saugumą vairuojant ekstremaliomis sąlygomis.
Universalios padangos - tai tarpinis variantas tarp žieminių ir vasarinių padangų, AUDI Q3 pritaikant eksploatuoti visomis oro sąlygomis, bet kuriuo metų sezonu. Universalios padangos užtikrina neblogą automobilio sukibimą su kelio danga, tai geras pasirinkimas tiems, kurie važinėja retai ir daugiausiai gerai nuvalytais miesto keliais.
Reguliariai keičiamos ir prižiūrimos AUDI Q3 padangos tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 padangos ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.