Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

AUDI Q3 variklio žvakės ir laidai uždegimo sistemos sudedamosios dalys. Žvakės yra skirstomos į pakaitinimo ir uždegimo žvakes. Uždegimo žvakių paskirtis yra uždegti kurą, kurio degimo energija naudojama efektyviam transporto priemonės darbui. Pakaitinimo žvakių (dyzeliniuose varikliuose) paskirtis - padėti lengviau užkurti šaltą dyzelinį automobilio variklį.
AUDI Q3 laidai – perduoda aukštos įtampos srovę į žvakes.
Dyzeliniu kuru varomuose varikliuose automobilio degalai kaitinami iki tam tikros temperatūros, o benzininiuose uždegami kibirkštinėmis žvakėmis. Senstant ir dėvintis pakaitinimo žvakėms, jos kaista vis silpniau ir tai užtrunka vis ilgiau - dėl šios priežasties užkurti automobilį darosi vis sunkiau, o kai oras atvėsta, transporto priemonė gali ir visai neužsikurti. Nusidėvėjusios žvakės šaltuoju metų laiku veikia prasčiau, todėl dažnai suprastėja AUDI Q3 dinamika, išauga kuro sąnaudos.
AUDI Q3 pakaitinimo žvakes ir laidus būtina keisti pagal gamintojų nurodytus terminus ar nuvažiuotą kilometrų skaičių. Įprastai žvakes reikėtų keisti kas metus, prieš prasidedant šaltajam metų sezonui. AUDI Q3 laidus, neiškilus problemoms, galima keisti ir rečiau.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos AUDI Q3 žvakės ir laidai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 žvakės ir laidai bei kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.