AUDI Q3 2.0 TDI quattro Aušinimo sistema Aušinimo skysčio sistema dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Aušinimo skystis
Į užklausą
Bakelis išsiplėtimo
Į užklausą
Dangtelis išsiplėtimo bakeliui
Į užklausą
Flanšas
Į užklausą
Siurblys aušinimo skysčio (vandens pompa)
Į užklausą
Vamzdis aušinimo skysčio
Į užklausą
Žarna aušinimo skysčio
Į užklausą
Informacija

Aušinimo sistema

Bendra informacija

AUDI Q3 aušinimo skysčio sistemos paskirtis:
 - palaikyti optimalią variklio temperatūrą;
 - pašalinti šilumos perteklių;
 - apsaugoti variklio cilindrų sieneles nuo perkaitimo;
 - apsaugoti variklį nuo savaiminio kuro mišinio užsidegimo.
Svarbu užtikrinti, kad AUDI Q3 aušinimo skysčio temperatūra aušinimo sistemoje būtų 85 - 95°C, nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros, variklio apkrovos ir jo sūkių dažnio. Jei automobilio variklis nepakankamai aušinamas, alkūninio veleno ir dujų paskirstymo mechanizmų detalės labai įkaista, jos tampa blogiau tepamos, galimi netgi mechaniniai detalių pažeidimai, dėl kurių gali atsirasti rimti variklio gedimai. Taip pat negerai variklį peraušinti, nes ant cilindrų sienelių ima kauptis ir kondensuotis degalai, prasčiau ruošiamas kuro mišinys. Dėl šios priežasties sumažėja automobilio variklio galia ir išauga degalų sąnaudos. Nuolat aušinamame variklyje padidėja tarpeliai mazgų sujungimuose, todėl automobilio detalės dyla rečiau.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama AUDI Q3 aušinimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 aušinimo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.