AUDI Q3 2.0 TDI quattro Aušinimo sistema Termostatas ir jo dalys dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Dangtelis termostato
Į užklausą
Korpusas termostato
Į užklausą
Termostatas
Į užklausą
Informacija

Aušinimo sistema

Bendra informacija

Termostatas - tai temperatūrų svyravimams jautrus prietaisas, reguliuojantis automobilio variklio darbinę temperatūrą. Pagrindinė AUDI Q3 termostato paskirtis yra reguliuoti variklio temperatūrą. Jis užtikrina greitą variklio įšilimą iki normalios darbinės temperatūros po automobilio užvedimo, taip pat palaiko optimalią jo temperatūrą viso darbinio laiko metu.
AUDI Q3 termostato gedimus dažniausiai išduoda pakitusi variklio darbinė temperatūra. Paprastai ji kinta dviem būdais:
Automobilio variklio temperatūra yra ženkliai per žema ir nepasiekia darbinės temperatūros ribos, o variklis visuomet lieka šaltas. Jei variklis nepasiekia darbinės temperatūros (85 laipsniai) ir termostatas neatsidaro, galimi jo funkcijų sutrikimai.
Automobilio variklio darbinė temperatūra viršija nustatytas normas, todėl variklis gali perkaisti. Aušinimo skystis gali užvirti prie 100 – 110 laipsnių temperatūros. Tam įtakos gali turėti neatsidaręs termostatas.
Jei AUDI Q3 termostatas tinkamai neveikia, o transporto priemonė vistiek eksploatuojama, vairuotojai pastebi, kad kelionės pradžioje automobilio salonas lėtai šyla, o aušinimo skysčio temperatūros rodyklė siekia vos 40–50°C. Tai rodo, jog, aušinimo skystis, nespėdamas įšilti, cirkuliuoja didžiuoju aušimo sistemos ratu. Tuomet AUDI Q3 termostatas būna visiškai atidarytas, nes susidėvėjo ir įstrigo jo sklendė. Tai galima patikrinti užvedus automobilį šaltu varikliu ir palietus radiatoriaus viršutinę ir apatinę žarnas - jos abi turėtų šilti vienodai ir vienu metu.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas AUDI Q3 termostatas tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 termostatas ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.