Informacija

Išmetimo sistema

Bendra informacija

Duslintuvas - AUDI Q3 detalė, skirta mažinti triukšmui, sukeliamam į atmosferą iš variklio išmetant dujas ir filtruoti nuodingas medžiagas.
AUDI Q3 duslintuvai rūdija ir iš išorės, ir iš vidaus. Dažnai prakiurusį duslintuvą išduoda ne tik pašaliniai garsai, bet ir salone užuodžiamas išmetamųjų dujų kvapas, kuris ilgesnėje kelionėje sukelia įvairius sveikatos sutrikimus - silpnumą, galvos skausmą.
Nedidelius duslintuvo defektus - pramuštas vietas ar mažus rūdžių plotus - pakanka suvirinti. Tačiau prieš imantis remonto, būtina įvertinti išmetimo sistemos būklę - jei duslintuvas labai surūdijęs, toks taisymas bus laikinas sprendimas. Surūdijusį ir pasenusį AUDI Q3 duslintuvą rekomenduojama keisti nauju - dažniausiai keičiama tik vidurinioji duslintuvo dalis, nuo variklio pabaigos iki pat galinio bakelio.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai keičiamas AUDI Q3 duslintuvas tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 duslintuvai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.