AUDI Q3 2.0 TDI quattro Išmetimo sistema Duslintuvo surinkimo dalys dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Duslintuvo gofra (parduodama pagal išmatavimus)
Į užklausą
Duslintuvo mova
Į užklausą
Duslintuvo pakabinimo guma
Į užklausą
Duslintuvo tvirtinimo sąvarža
Į užklausą
Duslintuvo žiedas
Į užklausą
Tarpinė duslintuvo sujungimo
Į užklausą
Informacija

Išmetimo sistema

Bendra informacija

Duslintuvo surinkimo dalys - AUDI Q3 duslintuvo detalės, skirtos sujungti atskirus bakelius ir vamzdžius į vientisą sistemą, užtikrinti, kad išmetamosios dujos sklistų tik per išmetimo angą.
AUDI Q3 duslintuvai rūdija ir iš išorės, ir iš vidaus. Dažnai prakiurusį duslintuvą išduoda ne tik pašaliniai garsai, bet ir salone užuodžiamas išmetamųjų dujų kvapas, kuris ilgesnėje kelionėje sukelia įvairius sveikatos sutrikimus - silpnumą, galvos skausmą.
Nedidelius duslintuvo defektus - pramuštas vietas ar mažus rūdžių plotus - pakanka suvirinti. Tačiau prieš imantis remonto, būtina įvertinti išmetimo sistemos būklę - jei duslintuvas labai surūdijęs, toks taisymas bus laikinas sprendimas. Surūdijusį ir pasenusį duslintuvą rekomenduojama keisti nauju - dažniausiai keičiama tik vidurinioji duslintuvo dalis, nuo variklio pabaigos iki pat galinio bakelio.
AUDI Q3 duslintuvo remontui reikalingos šios detalės:
 - Duslintuvo gofros;
 - Duslintuvo movos;
 - Duslintuvo pakabinimo gumos;
 - Duslintuvo tvirtinimo sąvaržos;
 - Duslintuvo žiedai;
 - Duslintuvo sujungimo tarpinės.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai keičiamas AUDI Q3 duslintuvas tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 duslintuvai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.