AUDI Q3 2.0 TDI quattro Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita Ratlankiai dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Aliuminio ratlankis
Į užklausą
Lietas ratlankis
Į užklausą
Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

Ratlankiai – AUDI Q3 dalis, ant kurios montuojama padanga ir kuris tvirtinamas prie stebulės. Nuo ratlankio geometrinių parametrų priklauso pakabos charakteristika, padangų tipas, o visa tai lemia, kaip mašina įveikia posūkį, jos dinamiką ir ekonomiškumą.
Pagal gamybos būdą ratlankiai skirstomi į plieninius (štampuotuosius), lietus ir surenkamuosius. Lengvojo lydinio ratlankių pagrindinis pranašumas, be jo estetinio grožio ir variacijų, tas, kad jie dažniausiai yra kur kas lengvesni nei paprasti plieniniai, dėl to pagerėja automobilio valdymas, jo greičio charakteristikos.
Originalūs AUDI Q3 ratlankiai daugeliu atvejų bus lengvojo lydinio, lieti. Šie ratlankiai dėl kur kas geresnio šiluminio laidumo nei standartiniai plieniniai geriau paskirsto aukštą temperatūrą, atsirandančią dėl stabdžių sistemos. Temperatūros paskirstymas lengvojo metalo lydinio ratlankiuose leidžia situacijose, kuriose automobiliui tenka didesnė apkrova, sumažinti tikimybę, kad stabdžių sistema gali sugesti ar užsiblokuoti dėl perkaitimo.
Tinkamai prižiūrimi AUDI Q3 ratlankiai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 ratlankiai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.