AUDI Q3 2.0 TDI quattro Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita Akumuliatoriai dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Akumuliatoriaus pakrovėjas
Į užklausą
Akumuliatorius
Į užklausą
Klemos akumuliatoriaus
Į užklausą
Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

Akumuliatorius AUDI Q3, tai prietaisas, kaupiantis elektros energiją ir kai prireikia, tiekiantis ją automobilio sistemai.
Renkantis akumuliatorių, būtina atkreipti dėmesį į šiuos faktorius:
 - Akumuliatoriaus matmenys. AUDI Q3 akumuliatoriui įstatyti yra numatyta speciali vieta. Taip pat automobilio gamintojai pateikia tinkamų akumuliatorių išmatavimus, todėl prieš įsigyjant naują akumuliatorių būtina juos išsiaiškinti.
 - Akumuliatoriaus talpa ir galingumas. Automobilio gamintojai taip pat nurodo tinkamą akumuliatoriaus talpą ir galingumą, todėl rekomenduojama rinktis prietaisą, atitinkantį šiuos rodiklius.
 - Akumuliatoriaus amžius. Automobilio gamintojai visada rekomenduoja rinktis tik naują akumuliatorių. Pirkdami dėvėtą prietaisą, negalite nustatyti, kiek ir kokiomis sąlygomis jis eksploatuotas ir kiek ilgai dar tarnaus.
Norint, kad AUDI Q3 akumuliatorius ilgiau tarnautų būtina jį tinkamai prižiūrėti. Reikėtų periodiškai patikrinti elektrolito kiekį ir tankį - jei medžiagos trūksta, įpilti distiliuoto vandens. Svarbu nuolat tikrinti akumuliatoriaus įkrovimo įtampą - ji neturėtų būti mažesnė nei ~ 12,5 V. Akumuliatoriaus būklė turėtų būti tikrinama kas 6 mėnesius - jei įtampa sumažėjusi, reikėtų papildomai įkrauti.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas AUDI Q3 akumuliatorius tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI Q3 akumuliatoriai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.