Dangtelis vožtuvų MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) Variklio dalys Variklio galvutė
Atgal
 •       Dangtelis vožtuvų gera kaina internetu

Dangtelis vožtuvų

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Dangtelis vožtuvų - MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) variklio sistemos detalė, kuri užsuka vožtuvų bloką.
Dažniausia MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) dangtelio vožtuvų gedimo priežasčių gali būti išoriniai pažeidimai ardant ar remontuojant automobilio variklį, avarijos metu. Lūžęs, skilęs ar kitaip deformuotas MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) vožtuvų dangtelis turi būti pakeistas nauju, nes ši detalė yra labai svarbi visai automobilio variklio sistemai. Pro nesandarų, tinkamai neužsuktą MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) dangtelį vožtuvų iš aplinkos prasiskverbęs skystis ar nešvarumai gali būti variklio sistemos gedimų priežastimi.
Norėdami pakeisti ir atsukti MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) vožtuvų dangtelį, būkite įsitikinę, kad automobilio variklio sistema yra atjungta ir atvėsusi.
Saugomas ir prižiūrimas MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) vožtuvų dangtelis tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) vožtuvų dangtelis ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.