UŽPILDYKITE UŽKLAUSĄ:
PAGAL AUTOMOBILĮ
PAGAL KODĄ

Pasirinktas automobilis: VOLVO V70 II (P80_) 2.5 TDI (2000.03 - 2007.08) ( Kitam automobiliui )

6bc5b612af04896ad02531771bad0f44.jpg
Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti?
Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės.
Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite:
Naujiena! Akcijų katalogas  ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 750 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

(Prekiaujame tik naujomis dalimis)
Kaip sužinoti geriausią kainą?
Pridėkite reikiamas dalis į užklausą ir ją išsiuntę gausite pasiūlymą su dalių kainomis. Taip pat daugelio dalių kainas galite rasti Akcijų kataloge.
Ieškoti akcijų
Į užklausą
Vnt. :
Bendra informacija
Matuoklė tepalo lygio - VOLVO V70 II (P80_) variklio detalė, padedanti nustatyti tepalo lygį sistemoje.
Rekomenduojama, kad tepalo lygio matuoklė, kaip ir kitos automobilio detalės būtų nepažeistos, nedeformuotos, būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant VOLVO V70 II (P80_), tepalo lygis turi būti reguliariai patikrinamas. Idealiausia, jei tepalą patikrinsite kartą per savaitę, o jo keitimo darbus patikėsite specializuoto autoserviso darbuotojui, kuris juos atliks iš anksto nustatytu laiko tarpo periodu arba atsižvelgiant į nuvažiuotų kilometrų skaičių.
VOLVO V70 II (P80_) tepalo lygio matuoklė yra gana svarbi detalė, nes padeda užtikrinti kitų šios sistemos detalių saugų ir ilgalaikį veikimą bei automobilio eksploatavimo galimybes.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas VOLVO V70 II (P80_) tepalo lygis leis ilgai ir efektyviai funkcionuoti automobiliui. Pigiausiosdalys.lt - VOLVO V70 II (P80_) tepalo lygio matuoklė ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.