Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

AUDI 80 Avant (8C, B4) variklio žvakės ir laidai uždegimo sistemos sudedamosios dalys. Žvakės yra skirstomos į pakaitinimo ir uždegimo žvakes. Uždegimo žvakių paskirtis yra uždegti kurą, kurio degimo energija naudojama efektyviam transporto priemonės darbui. Pakaitinimo žvakių (dyzeliniuose varikliuose) paskirtis - padėti lengviau užkurti šaltą dyzelinį automobilio variklį.
AUDI 80 Avant (8C, B4) laidai – perduoda aukštos įtampos srovę į žvakes.
Dyzeliniu kuru varomuose varikliuose automobilio degalai kaitinami iki tam tikros temperatūros, o benzininiuose uždegami kibirkštinėmis žvakėmis. Senstant ir dėvintis pakaitinimo žvakėms, jos kaista vis silpniau ir tai užtrunka vis ilgiau - dėl šios priežasties užkurti automobilį darosi vis sunkiau, o kai oras atvėsta, transporto priemonė gali ir visai neužsikurti. Nusidėvėjusios žvakės šaltuoju metų laiku veikia prasčiau, todėl dažnai suprastėja AUDI 80 Avant (8C, B4) dinamika, išauga kuro sąnaudos.
AUDI 80 Avant (8C, B4) pakaitinimo žvakes ir laidus būtina keisti pagal gamintojų nurodytus terminus ar nuvažiuotą kilometrų skaičių. Įprastai žvakes reikėtų keisti kas metus, prieš prasidedant šaltajam metų sezonui. AUDI 80 Avant (8C, B4) laidus, neiškilus problemoms, galima keisti ir rečiau.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos AUDI 80 Avant (8C, B4) žvakės ir laidai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI 80 Avant (8C, B4) žvakės ir laidai bei kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.