Informacija

Aušinimo sistema

Bendra informacija

OPEL ZAFIRA A (F75_) radiatorius aušina variklyje įkaitusį skystį ir išskiria susidariusią šilumą į aplinką.
Automobilio radiatorių sudaro du su šerdimi atraminėmis plokštėmis sujungti bakeliai: viršutinis ir apatinis. Viršutiniame yra aušinimo skysčio pylimo anga su dangteliu. Prie šio bakelio tvirtinamas jungiamasis vamzdis, pro kurį aušinimo skystis iš termostato atiteka į OPEL ZAFIRA A (F75_) radiatorių.
OPEL ZAFIRA A (F75_) radiatoriaus vamzdeliai ir plokštelės yra padengtos plonu alavo sluoksniu, kad nerūdytų.
Kartais aušinimo skystis išteka iš radiatoriaus - tokiu atveju galima įpilti vandens (būtina žinoti, kad papildant karštą radiatorių vandeniu, negalima pilti daugiau nei litrą šalto vandens, nes temperatūrų skirtumas gali deformuoti variklio bloko ir cilindrų sieneles), o prakiurusią radiatoriaus žarnelę užklijuoti izoliacine juostele, tačiau, jei radiatorius nuolat praleidžia skysčius, greičiausiai jį teks keisti nauju. Parduotuvėse galima įsigyti įvairių aušinimo sistemos hermetikų, tačiau, jie yra tik laikinas problemos sprendimo būdas, o tam tikrais atvejais sukelia tik dar didesnę žalą.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas OPEL ZAFIRA A (F75_) radiatorius ir jo dalys tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - OPEL ZAFIRA A (F75_) radiatorius ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.