Informacija

Stabdžių sistema

Bendra informacija

Diskiniai stabdžiai (diskai, kaladėlės) - PEUGEOT 307 (3A/C) detalės, kurios yra stabdžių sistemos sudedamosios dalys. Diskiniai stabdžiai stabdo efektyviau už būgninius, bet yra mažiau ilgaamžiškesni. Patikrinti susidėvėjimą yra daug paprasčiau, visi defektai ir susidėvėjimai matomi akivaizdžiai.
Kai stabdant reikia pasiekti didesnį lėtėjimo pagreitį, diskiniai stabdžiai įrengiami ir gale. Šie mechanizmai turi vieną ar daugiau cilindriukų, kurie stumia trinkeles, esančias iš abiejų pusių besisukančio disko. Kartu jos spaudžiamos generuoja didesnę suspaudimo ir trinties jėgą, kurios kinetinę automobilio energiją transformuoja į šiluminę. Toks yra diskinių stabdžių veikimo principas.
PEUGEOT 307 (3A/C) diskiniai stabdžiai (diskai, kaladėlės) dažniausiai nusidėvi dėl natūralaus eksloatavimo, šiukšlių, dulkių ar žvyro.
Dėl susidėvėjusių PEUGEOT 307 (3A/C) diskinių stabdžių (diskų, kaladėlių) automobilis praras stabdymo savybes ir nebebus tinkamas eksploatuoti.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami PEUGEOT 307 (3A/C) diskiniai stabdžiai (diskai, kaladėlės) tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - PEUGEOT 307 (3A/C) diskiniai stabdžiai (diskai, kaladėlės) internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.