Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

Pusašis (dar kitaip vadinamas „granatomis”) – FORD FIESTA V (JH_, JD_) dalis, skirta perduoti posūkio momentą į automobilio ratus, kartu išlaikant automobilio stabilumą ir manevringumą nepaisant kelio nelygumų. Paprastai automobiliai turi po dvi išorines ir dvi vidines „granatas“.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) „granatos” gaminamos iš kieto metalo ir apvelkamos apsauginėmis gumomis, kurios apsaugo nuo purvo ir drėgmės. Nusidėvėjus apsauginei gumai patenka purvo, drėgmės, sniego, smėlio ar kitų nuosėdų, kurios laikui bėgant sugadina FORD FIESTA V (JH_, JD_) „granatas” - posūkių metu išorinės „granatos” pradeda traškėti, o vidinės - vibruoti. Jei posūkių metu pastebite vieną iš šių požymių - greičiausiai laikas keisti pačias „granatas“, o jei laiku identifikavote apsauginės pusašio gumos įtrūkimą, galbūt galėsite apsieiti ir gumos pakeitimu.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas FORD FIESTA V (JH_, JD_) pusašis („granatos”) tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) pusašis („granatos”) ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.